Často kladené otázky

Proč si zarezervovat jízdu u nás?

More information is to be found at the COVID-19 Czech Government website, or at the Ministry of Health of the Czech Republic website.

Před rezervací cesty z letiště nebo na letiště se ujistěte, že máte povolen vstup nebo výstup z České republiky v souladu s cestovními omezeními COVID-19. Doporučujeme pravidelně kontrolovat všechny podmínky pro cestu do nebo z České republiky, všechna aktuální omezení najdete na – webových stránkách Ministerstva vnitra České republiky. Můžete také kontaktovat svou leteckou společnost a ověřit si, zda máte povoleno cestovat, a zda nebyl váš let zrušen. Chcete-li zobrazit seznam tras aktuálně provozovaných na letiště Praha nebo z něj, klikněte na odkaz zde. Vezměte prosím také na vědomí, že přeprava do sousedních zemí nemusí být možná k určitým datům v závislosti na omezeních COVID-19 v České republice a také v sousedních zemích.

Příjezd na letiště nebo příjezd na místo, kde jste nikdy předtím nebyli, může být stresující. Abyste se vyhnuli stresu, rezervujte si přepravu předem online. Po přistání vás náš šofér potká v letištní hale s vaším jménem a pomůže vám s vašimi zavazadly. Naše ceny jsou pevné a levnější než běžné pouliční taxi, bez skrytých poplatků navíc. Všechny lety sledujeme online, takže se nemusíte obávat, že váš řidič přijede pozdě.

Jak mohu za přepravu zaplatit?

Zaplatit můžete předem, např. online platební kartou nebo převodem. Při platbě řidiči platíte po vysazení na vaší cílové adrese. Řidiči můžete zaplatit hotově či kartou. Pokud platíte předem, náš řidič je automaticky o této platbě informován a není tedy nutné např. tisknout potvrzení o platbě.

Jak bezpečné je použití mé kreditní / debetní karty na vašem webu?

Ve společnosti Czech Drivers udržujeme integritu a bezpečnost vašich osobních údajů.

Zabezpečujeme relaci pomocí certifikátu SSL (Secure Socket Layer), aby bylo zajištěno bezpečné šifrování vašich údajů.

Náš online platební systém má 3D zabezpečenou online platební funkci a nikdy neukládáme žádné údaje o vaší kreditní kartě.

Vaše osobní údaje jsou bezpečně uloženy v prostředí, které nemají přístup k široké veřejnosti. Naše bezpečnostní opatření v našich fyzických zařízeních jsou navržena tak, aby chránila vaše data před ztrátou, zneužitím nebo změnou vašich osobních údajů.

Musím platit pouze v místní měně české koruny (CZK)?

Přijímáme platby v místní měně CZK, ale také v jiných měnách, například – britská libra (GBP), americké dolary, eura. Pokud platíte v hotovosti v jiné než místní měně CZK, cena se může lišit v závislosti na aktuálním směnném kurzu.

Co když chci zrušit přepravu a vrátit peníze?

Před odesláním našeho řidiče zrušíme a vrátíme peníze. Pokud si přejete zrušit po odeslání našeho řidiče, budou vám účtovány veškeré poplatky za cestu.

Co dělat, když nemohu najít řidiče?

Pokud nemůžete najít svého řidiče, kontaktujte nás prosím okamžitě na čísle +420 601 601 693. Pokud opustíte dohodnuté místo vyzvednutí a nebudete nás kontaktovat, bude vám účtován poplatek.

Bude mi účtován poplatek navíc, pokud se můj let zpozdí?

Ne. Sledujeme všechny lety a dorazíme dle času přistání. Po přistání máte k dispozici 60minutovou čekací dobu, po které vám bude účtována částka od 280 Kč za hodinu.

Co když zmeškám let?

Pokud jste zmeškali svůj let, musíte nás o tom neprodleně informovat prostřednictvím telefonu +420 601 601 693. Pokud nás neinformujete před odesláním našeho řidiče, bude vám účtován poplatek za „nedostavení se“.

Co znamená ‘Meet & Greet’ servis?

Služba „Meet and Greet“ znamená, že řidič zaparkuje své vozidlo a setká se s jmenovkou na příslušném místě, tj. V příletové hale.

Jaké je moje číslo letu?

Číslo vašeho letu obvykle začíná 2 až 3 písmeny a následuje 4 číslicemi, např. “ OK 0123 “ nebo “ EZY 0123 “. Vaše číslo letu NENÍ číslo potvrzení rezervace.

Jak funguje rezervace?

Po dokončení rezervace obdržíte potvrzovací e-mail se všemi podrobnostmi (kde se setkáte s řidičem, jak zaplatit atd.).

Potřebuji změnit / zrušit rezervaci – co mám dělat?

Pokud potřebujete změnit nebo zrušit rezervaci nebo upravit své údaje, klikněte na odkazy v potvrzovacím e-mailu, nebo nám můžete poslat e-mail nebo zavolat na +420 601 601 693.

Jak poznám, že moje rezervace byla přijata?

Jakmile u nás provedete rezervaci, obdržíte e-mail s potvrzením, že byla vaše rezervace přijata a potvrzena.

NÁŠ TÝM

Czech Drivers

Rezervujte nyní