Speciální události

MÁTE SPECIÁLNÍ POŽADAVEK? DEJTE NÁM VĚDĚT!

Pokud plánujete svatbu nebo jinou výjimečnou událost, která vyžaduje velkolepý vzhled.

Speciální událost jako svatba nebo večírek vyžaduje speciální antré. Nepodceňte zahájení akce a udělejte velkolepý dojem na své známé. Nabízíme Vám luxusní transfer na svatbu či večírek. Díky našim profesionálním řidičům a VIP servisu všechny ohromíte. Oblek a kravata jsou pro nás samozřejmostí. Pokud potřebujete “vyšperkovat” speciální událost, neváhejte se na nás obrátit a my Vám vytvoříme na transfer nabídku na míru, i v případě hodinového pronájmu.

 

Czech Drivers Airport Transfers Wedding
Czech Drivers Airport Transfers Birthday party
Happy bride on the day of his marriage poses for photographers
Czech Drivers Airport Transfers Party

Czech Drivers má široký výběr luxusních limuzín pro každou příležitost. Ať už se jedná o párty ve městě, speciální výročí nebo sportovní událost, můžeme vám zajistit hodinové balíčky, které odpovídají vašemu rozpočtu. Czech Drivers nabízí ty nejluxusnější limuzíny v této oblasti – ideální pro Vás a Vaše hosty, abyste si je opravdu užili. Navštivte stránku, kde najdete další informace o hodinovém pronájmu.

Nabízíme konkurenceschopné ceny pro všechny Vaše potřeby, ať už plánujete klidnou noc s někým speciálním, noc s přáteli nebo rodinou – čeští řidiči vám zaručí, že váš příjezd bude perfektní.

Žádný požadavek není nemožný! Stačí požádat naše agenty zákaznických služeb, aby Vám pomohli s Vaší speciální akcí. Pomůžeme vám najít například nejžhavější noční kluby, nejlepší restaurace a další. S Czech Drivers nabízíme víc, abychom zajistili, že vaše akce nebude jen jízdou limuzínou!

Hodinový pronájem

Naše služby zahrnují pronájem auta v Praze s řidičem, jež jsou zpoplatněny hodinovou sazbou. To znamená, že bez ohledu na to, kam jedete – návštěva několika míst v Praze nebo výlet na okraj města – zaplatíte stanovenou sazbu, která závisí pouze na čase, který na cestě strávíte. Maximální vzdálenost hodinového pronájmu je 35 km za hodinu.

Poplatek za čekání

U transferu s několika zastávkami, kdy na vás na jednom místě počkáme déle než 15 minut, bude účtován malý příplatek za čekání. Tento poplatek se nevztahuje na malé zastávky, které trvají méně než 15 minut. Poplatek za čekání je 280 Kč za hodinu/pro sedan a 330 Kč za hodinu/pro minivan.

3D secure payment

Reference

TIPY NA VÝLETY
S NÁMI PO EVROPĚ

Slide Czech Drivers Airport Transfers Karlštejn 800 CZK Sedan
Prague Centrum Karlštejn Castle
Karlštejn journey just 40min Meet & Great | Wi-Fi | Water | Guide approx 31 € / 36 $ directions_bus Minibus for 950 CZK BOOK NOW

Slide Czech Drivers Airport Transfers 850 CZK / hour For example
Prague City Prague City
Minivan travel together Driver Servis | Wi-Fi | Water | 35 km approx 33 € / 38 $ MAX 8 & 8 BOOK NOW

Slide Czech Drivers Airport Transfers 950 CZK / hour For example
Prague City Prague City
Mercedes Benz E Class 220 d Driver Servis | Wi-Fi | Water | 35 km approx 38 € / 41 $ MAX 3 & 3 BOOK NOW

Slide Czech Drivers Airport Transfers 650 CZK / hour For example
Prague City Prague City
Sedan Škoda Superb Driver Servis | Wi-Fi | Water | 35 km approx 25 € / 29 $ MAX 4 & 4 BOOK NOW

Slide Czech Drivers Airport Transfers Kutná Hora 1 850 CZK Sedan
Prague Centrum Kutná Hora
Kutná Hora journey 1h and 35min Meet & Great | Wi-Fi | Water | Guide approx 71 € / 84 $ directions_bus Minibus for 2 200 CZK BOOK NOW
ONLINE REZERVACE
Při rezervaci v online systému zjistíte konečnou cenu za vybranou službu. Obratem Vám dorazí potvrzení do uvedeného e-mailu a sms.
SPOLEHLIVOST
S námi se nemusíte ničeho bát. Stačí vytvořit rezervaci o ostatní se postaráme my.
VOZIDLA
Kvalita a bezpečí jsou naše největší priority, proto náš vozový park není starší déle než 5 let.
DĚTSKÁ AUTOSEDAČKA
Pokud cestujete s dětmi, vždy máme připravenou autosedačku dle věku dítěte. Bez doplatku.
MONITOROVÁNÍ LETU
Monitorujeme celý let našeho klienta a jsme informovaní o každém zpoždění. Nemusíte se tak ničeho obávat.
PLATBA
Můžete platit hotově i kartou pomocí online platební brány nebo přímo u řidiče.
LICENCOVANÍ ŘIDIČI
Všichni naši řidiči jsou školení a licencovaní k provozování smluvní přepravy.
MĚNOVÉ KURZY
Všechny naše ceny jsou fixní, lze platit ve více měnách. (EUR, USD, GBP)

NEJLEPŠÍ VOLBA LETIŠTNÍ PŘEPRAVY

Zapomeňte na stres při řešení letištní přepravy. Jsme Vaším řešením pro přepravu nejen z nebo na Letiště Václava Havla Praha, ale také do nádherných českých měst Čechách i zahraničí. Prozkoumejte, co Evropa nabízí.
Czech Drivers není běžná taxislužba. Prioritou je pro nás spokojený zákazník a tak naši řidiči dělají maximum pro to, aby Vám poskytli nejlepší servis a vy jste si mohli užívat cesty bez starostí.Czech Drivers is not just a regular taxi service. We are all about giving You, the client best experience possible. With trained chauffeurs, whose priority is to ensure, that You get from point A to point B safely.

SNADNÁ REZERVACE

Rezervujte si transfer ve pouze ve 3 krocích. Zvolte datum, čas, místo a my tam na Vás budeme čekat s Vaším jménem na cedulce připraveni poskytnout Vám tu nejlepší zkušenost s přepravou.
V Czech Drivers klademe důraz na transparentnost, takže vám nikdy nebude účtováno nic za zpoždění letu ani žádné jiné skryté poplatky. Ve spolupráci s Letištěm Václava Havla Praha vždy sledujeme Váš let v reálném čase, abychom se ujistili, že budete v cílové destinaci podle svého plánu. Transfer z letiště do centra Prahy nebyl nikdy jednodušší.
We at Czech Drivers are all about transparency, so You will never be charged for any flight delay, or any other hidden fees. In cooperation with Václav Havel Airport Prague we always track Your flight in real time, to make sure, that You will be in the end destination according to Your plan. Transfer from the airport to the Prague City Centre has never been easier.

CENOVĚ DOSTUPNÁ PŘEPRAVA

Poskytujeme profesionální a exkluzivní soukromou přepravu z letiště Praha, po celé České republice a Evropě. Jsme pro Vás k dispozici, ať už cestujete služebně nebo plánujete rodinnou dovolenou. Při rezervaci budete mít na výběr ze široké škály vozidel, jako je Mercedes Benz třídy E, Škoda Superb a pro větší skupiny Minivan až pro 8 osob.
Jsme připraveni i na klienty s speciálními požadavky, kteří vyžadují buď VIP transfer v Mercedes Benz třídy S nebo pro svou párty limuzínu Lincoln.

Objednávka u nás neznamená jen pouhou přepravu, ale také zážitek. S každou objednávkou vždy máte nárok na bezplatnou balenou vodu a také Wi-Fi na palubě ZDARMA, a nejen to! Máme na výběr z mnoha nadstandarních možností – šampaňské, růže a další. V případě speciální potřeby, která není zaznamenána v našem online rezervačním systému, nás neváhejte kontaktovat. My Vám obratem zašleme cenovou nabídku. Děláme vše pro Vaši spokojenost.
We are also prepared for clients with special needs. that require either luxurious transfer with Mercedes Benz S-Class, or Lincoln Limousine for Your best party.

Ordering with us doesn’t mean just a plain transfer, with each order You are always eligible for free bottled water and also Wi-Fi onboard and not just that, we have a lot of custom options to choose from – champagne, roses, etc. and if that doesn’t satisfy Your needs, we will go the extra mile until it does.

HODINOVÝ PRONÁJEM AUTA S ŘIDIČEM

Vyzkoušejte si pronajmout naše auto s řidičem a objevte vše, co Česká republika nabízí, od 650 korun za hodinu.
Cestování autobusy nebo vlaky může být stresující a přeplněné. Vyberte si nás jako cestu do jiného města po celé České republice nebo v Evropě. Nabízíme mnoho destinací za konkurenceschopné ceny. Vyberte si jednu z destinací v našem online rezervačním systému a pokud se vracíte ve stejný den. Plaťte pouze cestu tam a cesta zpět je na nás, zatímco Vy platíte pouze čekací poplatek od 280 Kč za hodinu.