Letištní přeprava

nejlepší volba z a na letiště

Slide Czech Drivers Airport Transfers 780 CZK Prague Airport City Centrum Sedan for larger luggage Meet & Great | Wi-Fi | Water | Guide approx 31 € / 34 $ MAX 4 & 4 BOOK NOW

Slide Czech Drivers Airport Transfers 1 150 CZK Prague Airport City Centrum Mercedes Benz E Class best for your business Meet & Great | Wi-Fi | Water | Guide approx 48 € / 50 $ MAX 3 & 3 BOOK NOW BEST DEAL

Slide Czech Drivers Airport Transfers 990 CZK Prague Airport City Centrum Minivan travel together Meet & Great | Wi-Fi | Water | Guide approx 40 € / 43 $ MAX 8 & 8 BOOK NOW

Slide Czech Drivers Airport Transfers 2500 CZK Prague Airport City Centrum Minibus for exploring Meet & Great | Wi-Fi | Water | Guide approx 100 € / 109 $ MAX 20 & 20 BOOK NOW

Přeprava z letiště

Pokud Vám dovolená již končí, prodlužte si jí bezstarostnou přepravou z letiště Václava Havla v Praze i okolních letišť. Náš řidič Vás vyzvedne na terminálu v příletové hale letiště. Každý řidič používá aplikaci sledující aktuální polohou Vašeho letadla a tak přesně ví, kde a v kolik hodin má na Vás čekat. Svého řidiče v obleku najdete dle uvedeného jména na cedulce, které jste zadali během objednávky. Zapomeňte na komplikovanou dopravu z letiště a užijte si výhled na Prahu z pohodlí našeho VIP vozu.

Czech Drivers Airport Transfers
Czech Drivers Airport Transfers

Transfers to the airport

Odstartujte svou dovolenou luxusním transferem na letiště Václava Havla v Praze či okolních letišť. S námi je doprava na letiště snadná, zapomeňte na komplikované přestupy a užijte si pohodlnou jízdu luxusním vozem až na letiště jako VIP. Je to jednoduché! Zadáte čas a adresu, kde Vás řidič v obleku vyzvedne a v pohodlí luxusního vozu dopraví bezpečně na správný terminál letiště, včas.

Meet & Greet

Náš řidič na Vás počká uvnitř příletové haly daného terminálu s vaším jménem na ceduli.

Bezpečná platba kartou

Doba přepravy

Vzdálenost z pražského letiště a hotelů v Praze je okolo 10 až 30 km, časově se cesta pohybuje od 20 do 40 minut.

Reference

MONITOROVÁNÍ LETU
Monitorujeme celý let našeho klienta a jsme informovaní o každém zpoždění. Nemusíte se tak ničeho obávat.
PLATBA
Můžete platit hotově i kartou pomocí online platební brány nebo přímo u řidiče.
LICENCOVANÍ ŘIDIČI
Všichni naši řidiči jsou školení a licencovaní k provozování smluvní přepravy.
MĚNOVÉ KURZY
Všechny naše ceny jsou fixní, lze platit ve více měnách. (EUR, USD, GBP)
ONLINE REZERVACE
Při rezervaci v online systému zjistíte konečnou cenu za vybranou službu. Obratem Vám dorazí potvrzení do uvedeného e-mailu a sms.
SPOLEHLIVOST
S námi se nemusíte ničeho bát. Stačí vytvořit rezervaci o ostatní se postaráme my.
VOZIDLA
Kvalita a bezpečí jsou naše největší priority, proto náš vozový park není starší déle než 5 let.
DĚTSKÁ AUTOSEDAČKA
Pokud cestujete s dětmi, vždy máme připravenou autosedačku dle věku dítěte. Bez doplatku.

NEJLEPŠÍ VOLBA LETIŠTNÍ PŘEPRAVY

Zapomeňte na stres při řešení letištní přepravy. Jsme Vaším řešením pro přepravu nejen z nebo na Letiště Václava Havla Praha, ale také do nádherných českých měst Čechách i zahraničí. Prozkoumejte, co Evropa nabízí.
Czech Drivers není běžná taxislužba. Prioritou je pro nás spokojený zákazník a tak naši řidiči dělají maximum pro to, aby Vám poskytli nejlepší servis a vy jste si mohli užívat cesty bez starostí.Czech Drivers is not just a regular taxi service. We are all about giving You, the client best experience possible. With trained chauffeurs, whose priority is to ensure, that You get from point A to point B safely.

SNADNÁ REZERVACE

Rezervujte si transfer ve pouze ve 3 krocích. Zvolte datum, čas, místo a my tam na Vás budeme čekat s Vaším jménem na cedulce připraveni poskytnout Vám tu nejlepší zkušenost s přepravou.
V Czech Drivers klademe důraz na transparentnost, takže vám nikdy nebude účtováno nic za zpoždění letu ani žádné jiné skryté poplatky. Ve spolupráci s Letištěm Václava Havla Praha vždy sledujeme Váš let v reálném čase, abychom se ujistili, že budete v cílové destinaci podle svého plánu. Transfer z letiště do centra Prahy nebyl nikdy jednodušší.
We at Czech Drivers are all about transparency, so You will never be charged for any flight delay, or any other hidden fees. In cooperation with Václav Havel Airport Prague we always track Your flight in real time, to make sure, that You will be in the end destination according to Your plan. Transfer from the airport to the Prague City Centre has never been easier.

CENOVĚ DOSTUPNÁ PŘEPRAVA

Poskytujeme profesionální a exkluzivní soukromou přepravu z letiště Praha, po celé České republice a Evropě. Jsme pro Vás k dispozici, ať už cestujete služebně nebo plánujete rodinnou dovolenou. Při rezervaci budete mít na výběr ze široké škály vozidel, jako je Mercedes Benz třídy E, Škoda Superb a pro větší skupiny Minivan až pro 8 osob.
Jsme připraveni i na klienty s speciálními požadavky, kteří vyžadují buď VIP transfer v Mercedes Benz třídy S nebo pro svou párty limuzínu Lincoln.

Objednávka u nás neznamená jen pouhou přepravu, ale také zážitek. S každou objednávkou vždy máte nárok na bezplatnou balenou vodu a také Wi-Fi na palubě ZDARMA, a nejen to! Máme na výběr z mnoha nadstandarních možností – šampaňské, růže a další. V případě speciální potřeby, která není zaznamenána v našem online rezervačním systému, nás neváhejte kontaktovat. My Vám obratem zašleme cenovou nabídku. Děláme vše pro Vaši spokojenost.
We are also prepared for clients with special needs. that require either luxurious transfer with Mercedes Benz S-Class, or Lincoln Limousine for Your best party.

Ordering with us doesn’t mean just a plain transfer, with each order You are always eligible for free bottled water and also Wi-Fi onboard and not just that, we have a lot of custom options to choose from – champagne, roses, etc. and if that doesn’t satisfy Your needs, we will go the extra mile until it does.

HODINOVÝ PRONÁJEM AUTA S ŘIDIČEM

Vyzkoušejte si pronajmout naše auto s řidičem a objevte vše, co Česká republika nabízí, od 650 korun za hodinu.
Cestování autobusy nebo vlaky může být stresující a přeplněné. Vyberte si nás jako cestu do jiného města po celé České republice nebo v Evropě. Nabízíme mnoho destinací za konkurenceschopné ceny. Vyberte si jednu z destinací v našem online rezervačním systému a pokud se vracíte ve stejný den. Plaťte pouze cestu tam a cesta zpět je na nás, zatímco Vy platíte pouze čekací poplatek od 280 Kč za hodinu.