Mezinárodní přeprava

krásná Evropská města

Slide Czech Drivers Airport Transfers Munich 8 100 CZK Sedan
Prague Airport Munich City
Munich journey 3h and 40min Meet & Great | Wi-Fi | Water | Wait approx 312 € / 368 $ directions_bus Minibus for 9 200 CZK BOOK NOW

Slide Czech Drivers Airport Transfers Dresden 3 300 CZK Sedan
Prague Airport Dresden Town
Dresden journey 1h and 40min Meet & Great | Wi-Fi | Water | Wait approx 127 € / 150 $ directions_bus Minibus for 3 900 CZK BOOK NOW

Slide 7 500 CZK Sedan
Prague Airport Vienna City
Vienna journey 3h and 30min Meet & Great | Wi-Fi | Water | Wait approx 288 € / 341 $ directions_bus Minibus for 8 800 CZK BOOK NOW

Slide 7 500 CZK Sedan
Prague Airport Berlin City
Berlin journey 3h and 30min Meet & Great | Wi-Fi | Water | Wait approx 288 € / 341 $ directions_bus Minibus for 8 800 CZK BOOK NOW

Využijte naše flexibilní mezinárodní transfery i pro zahraniční cesty. Naše firma není omezená hranicemi České Republiky. Pokud potřebujete transfer do okolních států jako je Německo, Rakousko, Polsko či Slovensko a také do jiných evropských států, jsme Vám plně k dispozici. V případě, že jedete pouze na danou schůzku a budete se vracet, řidič na Vás může počkat a postarat se o Váš bezpečný transfer zpět.

Budapest, Hungary - Beautiful golden summer sunrise with the tower of Fisherman's Bastion and green trees. Parliament of Hungary and River Danube at background. Blue sky.
The amazing city of Cesky Krumlov in the Czech Republic. European historical center and splendor.
berliner_dom_AdobeStock_94722939_BLOG
Saltzburg-Austria-01_shutterstock_1109032043

We would like to thank You for every feedback. We, in Czech Drivers s.r.o. rely on customer satisfaction and we are thankful for every client’s vote of trust, when ordering a transfer. We are at your disposal.

We, in Czech Drivers s.r.o. are thankful for repeated vote of confidence and value your loyalty. We incessatnly try to improve standards of our services, so that we can leave Yousatisfied every time You use our services.

Speical thanks goes to our long-term partners, whosepartnership is very valued to us. Among our internationalpartners unquestionably belong Emirates, Sixt, KLM, Ryanair, and to local ones, Smartwings.

If you return from your destination the same day, we will wait for you and we will take you back free of charge.

We only charge a waiting time fee at the destination.

Waiting time at the destination: 280 CZK/HOUR (sedan), 320CZK/HOUR (minibus)

Zpáteční cesta zdarma

Pokud se vracíte ve stejný den, platíte pouze poplatek za čekací dobu bez dalších poplatků za cestu zpět.

3D secure payment

Meet & Greet

Náš řidič na Vás počká uvnitř příletové haly daného terminálu s vaším jménem na ceduli.

Reference

MONITOROVÁNÍ LETU
Monitorujeme celý let našeho klienta a jsme informovaní o každém zpoždění. Nemusíte se tak ničeho obávat.
PLATBA
Můžete platit hotově i kartou pomocí online platební brány nebo přímo u řidiče.
LICENCOVANÍ ŘIDIČI
Všichni naši řidiči jsou školení a licencovaní k provozování smluvní přepravy.
MĚNOVÉ KURZY
Všechny naše ceny jsou fixní, lze platit ve více měnách. (EUR, USD, GBP)
ONLINE REZERVACE
Při rezervaci v online systému zjistíte konečnou cenu za vybranou službu. Obratem Vám dorazí potvrzení do uvedeného e-mailu a sms.
SPOLEHLIVOST
S námi se nemusíte ničeho bát. Stačí vytvořit rezervaci o ostatní se postaráme my.
VOZIDLA
Kvalita a bezpečí jsou naše největší priority, proto náš vozový park není starší déle než 5 let.
DĚTSKÁ AUTOSEDAČKA
Pokud cestujete s dětmi, vždy máme připravenou autosedačku dle věku dítěte. Bez doplatku.

NEJLEPŠÍ VOLBA LETIŠTNÍ PŘEPRAVY

Zapomeňte na stres při řešení letištní přepravy. Jsme Vaším řešením pro přepravu nejen z nebo na Letiště Václava Havla Praha, ale také do nádherných českých měst Čechách i zahraničí. Prozkoumejte, co Evropa nabízí.
Czech Drivers není běžná taxislužba. Prioritou je pro nás spokojený zákazník a tak naši řidiči dělají maximum pro to, aby Vám poskytli nejlepší servis a vy jste si mohli užívat cesty bez starostí.Czech Drivers is not just a regular taxi service. We are all about giving You, the client best experience possible. With trained chauffeurs, whose priority is to ensure, that You get from point A to point B safely.

SNADNÁ REZERVACE

Rezervujte si transfer ve pouze ve 3 krocích. Zvolte datum, čas, místo a my tam na Vás budeme čekat s Vaším jménem na cedulce připraveni poskytnout Vám tu nejlepší zkušenost s přepravou.
V Czech Drivers klademe důraz na transparentnost, takže vám nikdy nebude účtováno nic za zpoždění letu ani žádné jiné skryté poplatky. Ve spolupráci s Letištěm Václava Havla Praha vždy sledujeme Váš let v reálném čase, abychom se ujistili, že budete v cílové destinaci podle svého plánu. Transfer z letiště do centra Prahy nebyl nikdy jednodušší.
We at Czech Drivers are all about transparency, so You will never be charged for any flight delay, or any other hidden fees. In cooperation with Václav Havel Airport Prague we always track Your flight in real time, to make sure, that You will be in the end destination according to Your plan. Transfer from the airport to the Prague City Centre has never been easier.

CENOVĚ DOSTUPNÁ PŘEPRAVA

Poskytujeme profesionální a exkluzivní soukromou přepravu z letiště Praha, po celé České republice a Evropě. Jsme pro Vás k dispozici, ať už cestujete služebně nebo plánujete rodinnou dovolenou. Při rezervaci budete mít na výběr ze široké škály vozidel, jako je Mercedes Benz třídy E, Škoda Superb a pro větší skupiny Minivan až pro 8 osob.
Jsme připraveni i na klienty s speciálními požadavky, kteří vyžadují buď VIP transfer v Mercedes Benz třídy S nebo pro svou párty limuzínu Lincoln.

Objednávka u nás neznamená jen pouhou přepravu, ale také zážitek. S každou objednávkou vždy máte nárok na bezplatnou balenou vodu a také Wi-Fi na palubě ZDARMA, a nejen to! Máme na výběr z mnoha nadstandarních možností – šampaňské, růže a další. V případě speciální potřeby, která není zaznamenána v našem online rezervačním systému, nás neváhejte kontaktovat. My Vám obratem zašleme cenovou nabídku. Děláme vše pro Vaši spokojenost.
We are also prepared for clients with special needs. that require either luxurious transfer with Mercedes Benz S-Class, or Lincoln Limousine for Your best party.

Ordering with us doesn’t mean just a plain transfer, with each order You are always eligible for free bottled water and also Wi-Fi onboard and not just that, we have a lot of custom options to choose from – champagne, roses, etc. and if that doesn’t satisfy Your needs, we will go the extra mile until it does.

HODINOVÝ PRONÁJEM AUTA S ŘIDIČEM

Vyzkoušejte si pronajmout naše auto s řidičem a objevte vše, co Česká republika nabízí, od 650 korun za hodinu.
Cestování autobusy nebo vlaky může být stresující a přeplněné. Vyberte si nás jako cestu do jiného města po celé České republice nebo v Evropě. Nabízíme mnoho destinací za konkurenceschopné ceny. Vyberte si jednu z destinací v našem online rezervačním systému a pokud se vracíte ve stejný den. Plaťte pouze cestu tam a cesta zpět je na nás, zatímco Vy platíte pouze čekací poplatek od 280 Kč za hodinu.