O Nás

BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM

Představení

Ve společnosti Czech Drivers s.r.o. pracují profesionální řidiči s dlouholetou zkušeností. Vaše bezpečí je pro nás priorita, proto se na nás můžete ve všem spolehnout. Zakládáme si na férovém jednání vůči svým klientům a přesnou cenu transferu znáte již při rezervaci. Užijte si bezkonkurenční servis v luxusních vozech a bezstarostnou jízdu

Nenabízíme pouze transfery z/na Letiště Praha, ale také na transfery z okolních letišť jako jsou Drážďany, Vídeň či Mnichov. Využít našich služeb můžete také pro cestování po Praze nebo na výlety známých míst nejen v Čechách, ale i v Evropě.

airplane waiting for departure in airport terminal, blurred horizontal background with place for text
Letištní přeprava

Odstartujte svou dovolenou luxusním transferem na letiště Václava Havla v Praze či okolních letišť. Náš řidič na Vás bude čekat v příletově hale daného terminálu. 

Young businessman talking on mobile phone and using tablet pc while sitting on back seat of a car. Caucasian male business executive travelling by a taxi and looking at digital tablet.
Služební cesta

Jste firma nebo podnikatel a sháníte profesionální transfer pro sebe nebo své zaměstnance? Nabízíme byznys transfery pro naše klienty. Oblek a kravata jsou pro nás samozřejmostí. 

Austrian parliament building with Athena statue on the front in Vienna on the sunrise
Mezinárodní přeprava

Pokud potřebujete přepravu do okolních států jako je Německo, Rakousko, Polsko či Slovensko a také do jiných evropských států, jsme Vám plně k dispozici

Happy bride on the day of his marriage poses for photographers
Speciální událost

Speciální událost jako svatba nebo večírek vyžaduje vyšperkované antré. Nepodceňte zahájení akce a udělejte velkolepý dojem na své známé. Nabízíme Vám luxusní transfer na svatbu či večírek. 

Czech Drivers Airport Transfers Main Station
Hlavní vlakové nádraží

Začněte svou dovolenou našimi luxusními transfery z hlavního vlakového nádraží nebo sousedního autobusového nádraží. Náš šofér na vás bude čekat v příletové hale vedle Burger King s vaším jménem.

CENOVĚ DOSTUPNÁ PŘEPRAVA

Poskytujeme profesionální a exkluzivní soukromou přepravu z letiště Praha, po celé České republice a Evropě. Jsme pro Vás k dispozici, ať už cestujete služebně nebo plánujete rodinnou dovolenou. Při rezervaci budete mít na výběr ze široké škály vozidel, jako je Mercedes Benz třídy E, Škoda Superb a pro větší skupiny Minivan až pro 8 osob.
Jsme připraveni i na klienty s speciálními požadavky, kteří vyžadují buď VIP transfer v Mercedes Benz třídy S nebo pro svou párty limuzínu Lincoln.

Objednávka u nás neznamená jen pouhou přepravu, ale také zážitek. S každou objednávkou vždy máte nárok na bezplatnou balenou vodu a také Wi-Fi na palubě ZDARMA, a nejen to! Máme na výběr z mnoha nadstandarních možností – šampaňské, růže a další. V případě speciální potřeby, která není zaznamenána v našem online rezervačním systému, nás neváhejte kontaktovat. My Vám obratem zašleme cenovou nabídku. Děláme vše pro Vaši spokojenost.
We are also prepared for clients with special needs. that require either luxurious transfer with Mercedes Benz S-Class, or Lincoln Limousine for Your best party.

Ordering with us doesn’t mean just a plain transfer, with each order You are always eligible for free bottled water and also Wi-Fi onboard and not just that, we have a lot of custom options to choose from – champagne, roses, etc. and if that doesn’t satisfy Your needs, we will go the extra mile until it does.

HODINOVÝ PRONÁJEM AUTA S ŘIDIČEM

Vyzkoušejte si pronajmout naše auto s řidičem a objevte vše, co Česká republika nabízí, od 650 korun za hodinu.
Cestování autobusy nebo vlaky může být stresující a přeplněné. Vyberte si nás jako cestu do jiného města po celé České republice nebo v Evropě. Nabízíme mnoho destinací za konkurenceschopné ceny. Vyberte si jednu z destinací v našem online rezervačním systému a pokud se vracíte ve stejný den. Plaťte pouze cestu tam a cesta zpět je na nás, zatímco Vy platíte pouze čekací poplatek od 280 Kč za hodinu.
MONITOROVÁNÍ LETU
Monitorujeme celý let našeho klienta a jsme informovaní o každém zpoždění. Nemusíte se tak ničeho obávat.
PLATBA
Můžete platit hotově i kartou pomocí online platební brány nebo přímo u řidiče.
LICENCOVANÍ ŘIDIČI
Všichni naši řidiči jsou školení a licencovaní k provozování smluvní přepravy.
MĚNOVÉ KURZY
Všechny naše ceny jsou fixní, lze platit ve více měnách. (EUR, USD, GBP)
ONLINE REZERVACE
Při rezervaci v online systému zjistíte konečnou cenu za vybranou službu. Obratem Vám dorazí potvrzení do uvedeného e-mailu a sms.
SPOLEHLIVOST
S námi se nemusíte ničeho bát. Stačí vytvořit rezervaci o ostatní se postaráme my.
VOZIDLA
Kvalita a bezpečí jsou naše největší priority, proto náš vozový park není starší déle než 5 let.
DĚTSKÁ AUTOSEDAČKA
Pokud cestujete s dětmi, vždy máme připravenou autosedačku dle věku dítěte. Bez doplatku.